Služby v našom pneuservis

Pneumatika je jediným kontaktným bodom vozidla s vozovkou. Preto ku každej pneumatike pristupujeme s odbornou starostlivosťou a nezabúdame, že od jej celistvosti môžu závisieť ľudské životy.

Našim zákazníkom dovolíme odísť len v prípade, ak majú na vozidle bezpečné a bezchybné pneumatiky. Ak sa vám pneumatiky opotrebúvajú nepravidelne, ak auto ťahá do jednej strany a pociťujete trasenie volantu, máme dobrú aj zlú správu. Dobrá správa je, že by sme sa mali čo najskôr stretnúť.

Prečo si vybrať nás?

Viac než 10 rokov skúseností

Naši odborníci sa už stretli s najrôznejšími problémami, s ktorými sa môže mechanik v živote stretnúť. Vaše pneumatiky sú v bezpečných rukách.

Pneugarancia

Garancia na všetky neopraviteľné defekty a poškodenia na vašich pneumatikách, spôsobenými napríklad výtlkmi na cestách či rozsypanými kúskami skla len u nás.

Dozvedieť viac o pneugarancie

Špičkové vybavenie

Naša dielňa je vybavená spoľahlivými, modernými prístrojmi. V spojení so znalosťami našich zamestnancov. je spoločným výsledkom je spokojnosť našich vracajúcich sa zákazníkov.

Naše služby

Uskladnenie pneumatík v správnych podmienkach – pneuhotel. Životnosť a bezpečnosť pre vaše pneumatiká.
Uskladnenie pneumatík v správnych podmienkach – pneuhotel. Životnosť a bezpečnosť pre vaše pneumatiká.

Uskladnenie pneumatík

Ak si chcete u nás nechať vymeniť zimné a letné pneumatiky, môžete nám práve nepoužívané pneumatiky zveriť do úschovy. Uskladnenie pneumatík je výhodné riešenie pre obe strany. Nemusíte sa pri každom prezutí trápiť s presunom ťažkých kolies a nebudú vám zaberať miesto. Aj keď k nám prídete bez objednania, vieme vám okamžite prichystať vaše kolesá, ktoré u nás skladujeme.

Viete, ako by ste mali skladovať pneumatiky? Pri stálej teplote, na suchom mieste, kde sa mierne vetrá, a mimo dosahu slnka. Ak nie, o zdravie vašich pneumatík sa postarajú naši odborníci.

Vyváženie kolies pomáha minimalizovať vibrácie a predlžuje životnosť pneumatík.
Vyváženie kolies pomáha minimalizovať vibrácie a predlžuje životnosť pneumatík.

Vyvažovanie kolies

Vyváženie kolies znamená, že ťažisko pneumatiky sa nastavení presne na stred, takže sa pneumatika otáča rovnomerne bez otrasov. Ako zistíte, že potrebujete vyváženie kolies? Keď vozidlo pri dosiahnutí určitej rýchlosti začne citeľne vibrovať.

Z dlhodobého hľadiska spôsobuje nesprávne vyváženie kolies nerovnomerné a nepravidelné opotrebovanie pneumatík. V prípade zhoršenia problému podliehajú predčasnému opotrebovaniu aj zavesenie kolies, ktorého výmena môže byť zbytočnou finančnou záťažou, ktorej sa dalo včas predísť.

Oprava defektu zahrnuje opravu poškodeného pneumatiky pomocou záplaty alebo náplne a v prípade potreby aj výmenu pneumatiky.
Oprava defektu zahrnuje opravu poškodeného pneumatiky pomocou záplaty alebo náplne a v prípade potreby aj výmenu pneumatiky.

Oprava defektu

Defekt sa nikdy neprihodí ten správny čas. V priemere každých 150 000 najazdených kilometrov dostaneme defekt, ku ktorému môže dôjsť v dôsledku zanedbaniu pneumatík alebo dôsledku vonkajších vplyvov. Medzi najčastejšie príčiny patrí poškodenie bočnice, porucha ventilu, poškodenie disku alebo neodborná montáž.

Okrem toho, aj kvalitnú odolnú pneumatiku môžu poškodiť klince rozsypané po ceste alebo vandali. Oprava defektu na jazdnej ploche, aj duše pneumatiky sa dajú ľahko opraviť, s výnimkou poškodení ako väčšie zárezy alebo praskliny. Naši kvalifikovaní odborníci dokážu okamžite nájsť príčinu problému a jeho riešenie.

Vyváženie diskov zabezpečuje rovnomerné rozloženie váhy na kolách a tým minimalizuje vibrácie a predlžuje životnosť pneumatík.
Vyváženie diskov zabezpečuje rovnomerné rozloženie váhy na kolách a tým minimalizuje vibrácie a predlžuje životnosť pneumatík.

Oprava a vyrovnávanie diskov

Disky vozidiel môžu byť zasiahnuté alebo zdeformované v dôsledku vonkajších vplyvov. Okrem toho, že vznikne estetický problém, odkladanie opravy môže znamenať, že neskôr budete musieť siahnuť do peňaženky hlbšie. Nerovnomerné disky môžu tiež poškodiť pneumatiky: môžu spôsobiť defekt alebo pneumatiky úplne znehodnotiť.

Opravu a vyrovnávanie diskov je v prípade menších problémov možné vykonať na počkanie, v prípade vážnejšieho poškodenia na ďalší deň. S diskom v dobrom stave sa zvyšuje životnosť pneumatiky a jej komponentov a pri dobrom osadení sa zvyšuje aj priľnavosť pneumatiky. Preto, keď spozorujete prvé nerovnosti, mali by ste zvážiť vyrovnávanie diskov.

Cenník

Odbornosť a moderné vybavenie za prijateľnú cenu. Prezrite si našu cenovú ponuku a presvedčte sa sami o najlepšom pomere ceny a kvality v okolí.


Pneuservisné služby pre poľnohospodárske a pracovné stroje

Okrem toho vykonávame pneuservisné práce nielen pre osobné a nákladné autá, ale aj pre poľnohospodárske a iné typy strojov. Cenová ponuka sa vypracuje po posúdení parametrov stroja a určení problému.Naše práce