Kvalitné pneumatiky so zárukou

Nájdite si v našom internetovom obchode tie správne pneumatiky pre seba alebo si prezrite pneumatiky na nákladné vozidlá. Len u nás pneugarancia na všetky neopraviteľné defekty a poškodenia na vašich značkových pneumatikách (Vredestein, Point S) spôsobenými napríklad výtlkmi na cestách či rozsypanými kúskami skla na vybrané značky.


Pneumatiky na osobné vozidlá

Ak túžite po bezpečnom a pohodlnom cestovaní po celý rok, ste na správnom mieste. Naše pneumatiky pochádzajú od kvalitných, spoľahlivých a overených výrobcov. Z našej širokej ponuky si vyberiete pre seba tie najvhodnejšie pneumatiky. Nájdete u nás najlepšie značky, ako napríklad Vredestein, Hankook, Laufenn, PointS, Matador, Michelin a Continental. Kvalitné pneumatiky pre osobné autá od profesionálov.


Pneumatiky na nákladné vozidlá

Správne zvolené pneumatiky pre nákladné vozidlá predstavujú dlhodobú investíciu. Predávame len spoľahlivé a odolné pneumatiky, ktoré vám pomôžu dostať sa do cieľa bezpečne a s optimálnou spotrebou. V našej ponuke nájdete pneumatiky značiek Apollo, Hankook, Michelin a Matador určené pre nákladné vozidlá.

Široký výber pneumatík na nakladné vozidlá v rôznych veľkostiach a značkách
Široký výber pneumatík na nakladné vozidlá v rôznych veľkostiach a značkách

Apollo - Endu™Race RA/RD/RT 17.5" REGIONAL

Endurace RA je pneumatika s dlhou životnosťou vyvinutá pre regionálnu a distribučnú dopravu. Endurace RD je pneumatika s dlhou životnosťou a optimálnou trakciou. Obe pneumatiky sú vhodné pre prepravu na veľké vzdialenosti.

Predaj letných pneumatík značky Vredestein, Hankook, Laufenn, PointS, Matador, Michelin a Continetal.
Predaj letných pneumatík značky Vredestein, Hankook, Laufenn, PointS, Matador, Michelin a Continetal.

Apollo - Endu™Race RA/RD Regional

Endurace RA od výrobcu Apollo je pneumatika s dlhou životnosťou vyvinutá pre regionálnu a distribučnú dopravu. Endurace RD je pneumatika s dlhou životnosťou a optimálnou trakciou. Obe pneumatiky sú vhodné pre prepravu na veľké vzdialenosti.

Profesionálny pneuservis pre vaše vozidlo.
Profesionálny pneuservis pre vaše vozidlo.

Apollo - Endu™Trax MA/MD Mixed

Endutrax MA je navhrnutá pre kombinované použitie v teréne a na ceste, robustná pneumatika pre všetky kolesá a prívesy s vynikajúcou priľnavosťou a dlhou životnosťou. Endutrax MD je robustná hnacia pneumatika s vynikajúcou trakciou a vysokou odolnosťou proti prierazu pre zmiešané použitie

 Pneuservis ponúka široký výber pneumatík a služieb pre automobilových nadšencov.
Pneuservis ponúka široký výber pneumatík a služieb pre automobilových nadšencov.

Apollo - Endu™Race Rfront /RT REGIONAL

Endurace Rfont je určený výlučne pre prednú nápravu a poskytuje vynikajúci kilometrový výkon s presnmi ovládacími vlastnosťami. Endurace RT je pneumatika pre návesy a prívesy s vysokou odolnosťou proti oderu.


Pneuservis pre poľnohospodárske a pracovné stroje

Pracovné stroje sú vystavené väčšej záťaži. Preto je dobré údržbu vykonávať pravidelne. Vykonávame servis pneumatík pre poľnohospodárske a iné stroje. Cenová ponuka sa vypracuje po posúdení parametrov stroja a určení problému.

Naše práce

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s akýmkoľvek problémom týkajúcich sa vašich pneumatík.